Reklama

Krzymowskie: Popołudnie z Kulturą w świetlicy po remoncie (galeria)

Kolejne popołudnie z kulturą. Wydarzenie w ramach imprezy organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. Mowa o cyklu kulturalnym skierowany do mieszkańców gminy Biała Podlaska pod nazwą "Popołudnie z Kulturą". Organizowane wydarzenia - właśnie prezentujemy relację z trzeciego - podsumowują projekt związany z funduszami z Unii Europejskiej a skierowanymi w na modernizację, remonty, wyposażenie, przebudowę i dostosowanie - różne zakresy prac - ośmiu świetlic na terenie Gminy Biała Podlaska.

W Krzymowskich świetlicę powitano koncertem swoją świetlicę mieszkańcy przywitali koncertem zespołu „Chodźta do nos” ze Swór. O gościnę zadbała sołtys Irena Olędzka i panie z Koła Gospodyń Wiejski w Krzymowskich. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Konrad Gąsiorowski z Urzędu Gminy Biała Podlaska, Agnieszka Borodijuk dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej i radni Marek Czeczko i Marcin Onisiewicz.

W naszym filmie, który powstaje a będzie relacją ze wszystkich zaplanowanych spotkań w ramach Popołudnia z kulturą rozmowa z Konradem Gąsiorowskim z Urzędu Gminy Biała Podlaska, odpowiedzialnym za pozyskiwanie funduszy zewnętrznych i podsumowującym projekt modernizacji świetlic na terenie gminy, projekt wart około jednego miliona złotych. Oprócz modernizacji świetlic, dzięki projektowi, stowarzyszenia będące partnerami wydarzeń związanych z Popołudniem z kulturą a mającymi na celu uroczyste zakończenie prac i oddanie świetlic w użytkowanie lokalnych społeczności, stowarzyszenia partnerzy, otrzymają dwa rzutniki i urządzenie do produkcji popcornu.

Najbliższe spotkanie w ramach “Popołudnia z Kulturą” czeka nas 23 czerwca w Ciciborze Małym. Na kolejne zapraszamy do świetlic wiejskich o godzinie 18:00:
(24 czerwca) Sycyna, (25 czerwca) Grabanów, (30 czerwca) Cełujki.

“Popołudnie z Kulturą” tym razem w świetlicy w Krzymowskich zapis live na profilu Facebook Radio Biper
https://www.facebook.com/radiobiper/posts/1990732247756562

Relacja z Porosiuk: Popołudnie z Kulturą w świetlicy po remoncie (galeria) <<==>>LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama