Reklama

Bialscy policjanci zorganizowali rajd włączając się w rywalizację o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”

Od początku czerwca trwa III edycja rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Bialscy policjanci aktywnie włączyli się w działania „kręcąc kilometry” na rzecz swojego miasta. W miniony weekend mundurowi zorganizowali rajd rowerowy, gdzie poza dobrą zabawą kolejne kilometry zasiliły konto zajmującą obecnie drugą lokatę Białej Podlaskiej. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

W minioną sobotę odbył się zorganizowany przez bialskich policjantów rajd rowerowy. Poza dobrą zabawą jego celem było aktywne włączenie się mundurowych w rywalizację o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Od początku czerwca trwa III już edycja akcji, której ogólnopolskim organizatorem jest Bydgoszcz. By wziąć udział w akcji rowerzyści pobierają stworzoną przez Bydgoszcz darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast „kręci kilometry”.

Sobotni rajd rozpoczął się przed budynkiem bialskiej komendy, jego meta wyznaczona została w Serpelicach. Tym razem rajd miał długość około 50 kilometró1)w, ale mundurowi już początku akcji kręcą kilometry dla swojego miasta, które obecnie zajmuje drugą lokatę.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama