Reklama

Święto Rodziców w Sworach

Dzień Matki i Dzień Taty to jedne z najpiękniejszych świąt w roku. W tych szczególnych dniach każdy, duży czy mały, składa swoim ukochanym rodzicom życzenia.

Dzień Mamy i Dzień Taty to są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Dzień Mamy i Dzień Taty obchodzony jest zazwyczaj razem jako wspólne Święto Rodziców. Jest to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu.

8 czerwca 2021 roku dzieci z punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Sworach zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne, taneczne i plastyczne podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowanej pod kierunkiem pani Iwony Chaniewicz i pani Kingi Hodun. Przedszkolaki podziękowały wierszem i piosenką swoim Kochanym Rodzicom za ocean miłości, wytrwałości i cierpliwości. Pięknie powiedziały wierszyki, zaśpiewały piosenki o Rodzicach, złożyły życzenia i na koniec programu artystycznego zaśpiewały jeszcze raz Rodzicom gromkie Sto Lat.

To właśnie Mamie i Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę i za poświęcenie. Z tej okazji życzymy wszystkim Rodzicom dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzonego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości i zrozumienia.

materiał: Szkoła Podstawowa w Sworach
tekst zdjęcia: nauczyciel wychowania przedszkolnego Iwona Chaniewicz Szkole Podstawowej w Sworach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama