Ogłoszenie

Reklama

Zaginiony: Salman Mumuzay

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania opiekuńcze za osobą, która samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania: Salman Mumuzay. W dniu 29 listopad 2020 r. około godz. 09:30 wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił, w żaden sposób nie kontaktował się z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszę kierować na numer 112, osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego na nr 47 814 11 96.

Zaginiony:
Salman Mumuzay
s. Abdul Malik, Marjan
ur. 01.01.2005r. Pakistan
zam. 21-515 Sławatycze, Liszna

Rysopis i znaki szczególne
wiek wyglądu 17-18 lat, wzrost ok.180 cm, sylwetka – szczupła budowa ciała, włosy – czarne, długie z grzywką na lewą stronę, często spięte w kucyk, oczy – ciemne, piwne, nos – prostolinijny, średni, uszy – normalne, uzębienie – pełne,

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był: brak informacji na temat ubioru

Okoliczności zaginięcia:
W dniu 29 listopad 2020 r. około godz. 09:30 wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił, w żaden sposób nie kontaktował się z rodziną.

Jednocześnie informuję że tut. WK KMP posiada w zebranych materiałach zgodę zgłaszającego na publikację danych zaginionego.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszę kierować na numer 112, osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego na nr 47 814 11 96.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama