Reklama

Kryminałki: Nietrzeźwi kierowcy

Międzyrzec Podlaski: Włamanie na profil społecznościowy mieszkańca miasta. // Horbów Kolonia: 38 letni nietrzeźwy kierowca z Białorusi zatrzymany podczas prowadzenia samochodu osobowego. // Biała Podlaska: Kolizja przy Sidorskiej. Uczestnik, 39 letni kierowca z promilami. // Biała Podlaska: Z otwartego auta przy ulicy Batorego skradziono pozostawiony w środku laptop.

09.05.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca nie będąc do tego uprawnionym, po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń informatycznych, uzyskał dostęp do informacji w postaci danych autoryzacyjnych do profilu na portalu społecznościowym, należącego do mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

09.06.2021 r. HORBÓW-KOLONIA, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego wykonujący czynności na miejscu zdarzenia zatrzymali 38-letniego obywatela Białorusi, który kierował samochodem osobowym m-ki Renault, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.06.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem m-ki Opel będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.06.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Stefana Batorego
Na terenie osiedlowego niestrzeżonego parkingu samochodowego, n/n sprawca dokonał kradzieży z niezamkniętego samochodu osobowego marki AUDI laptopa na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama