Reklama

Dzień Dziecka w Woskrzenicach Dużych (galeria)

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. W naszej szkole był to również niezwykły dzień. Integracyjna impreza plenerowa w „Popówce” dla uczniów klas III-VIII była ich prawdziwym świętem. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała realizacji licznych atrakcji dla dzieci z okazji ich święta.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Woskrzenicach Dużych wiedzieli, że ten wyjątkowy poranek rozpocznie się od sprawdzenia ich sił i kondycji podczas wspólnego marszu do wsi Kaliłów, bowiem, aby dotrzeć do „Popówki” dzieci musiały pokonać trzy kilometry. Wcześniej zgromadziły się przed szkołą, skąd popłynęły do nich pierwsze życzenia, złożone przez dyrektor Annę Maksymiuk. Następnie pod opieką wychowawców ruszyły w drogę. Po dotarciu do celu rozpoczął się dla nich czas dobrej, atrakcyjnej zabawy. Wspólne konkurencje rekreacyjno-sportowe, integracyjne spotkanie na placu zabaw, ognisko, słodka niespodzianka sprawiły, że dzieci poczuły się wyjątkowe i docenione. Zaangażowanie i chęć udziału w spotkaniu, pozwoliły intensywnie i aktywnie spędzić czas wolny w gronie rówieśników.

Na boisku szkolnym wspaniale bawiły się również wszystkie przedszkolaki oraz klasy I-II. Dzień był pełen wrażeń. Odbyły się konkurencje sportowe, takie jak skakanie w workach, strzelanie z łuków, rzuty do celu, zabawy z chustą animacyjną, wielkie bańki mydlane, tańce i zabawy animacyjne, Dzieci otrzymały niespodziankę, którą ufundowała dyrektor szkoły Anna Maksymiuk. Przedszkolaki upiekły kiełbaski, a na zakończenie zjadły słodkie lody. Niech każdy dzień będzie dla dzieci nową, pełną beztroskiej zabawy przygodą.

materiał: Szkoła Podstawowej w Woskrzenicach Dużych
tekst i zdjęcia: Anna Maksymiuk Szkoła Podstawowej w Woskrzenicach Dużych
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Szkoła Podstawowej w Woskrzenicach Dużych

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama