Ogłoszenie

Reklama

Łomazy: XI Piknik Rodzinny „Postaw Na Rodzinę” (galeria)

Wójt Gminy Łomazy - Jerzy Czyżewski, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łomazach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach zaprosili na XI Piknik Rodzinny pn. „Postaw Na Rodzinę”. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 30 maja na Placu Jagiellońskim. W programie m.in. XVI Powiatowe Prezentacje Wokalne (materiał w przygotowaniu), pokazy taekwondo, gry i zabawy, występ muzyczny oraz loteria fantowa.

Pokaz taekwondo zaprezentowały dwie grupy wiekowe Akademii Virtus Łomazy. Artur Romaniuk, założyciel Virtusa może być śmiało dumny z tego co zaprezentowali podopieczni pod okiem trenerów. Choć pokaz nieco popsuł padający akurat deszcz to poradzili sobie bohaterowie wydarzenia i zrobili świetne show. Brawa dla dzieciaków, brawa dla młodzieży i rodziców którzy oddali swoje pociechy w dobre ręce. Rośnie zdrowa, wysportowana i pełna energii reprezentacja Łomaz!

Po pokazach karate przyszedł czas na gry i zabawy dla dzieci i rodziców z animatorami Rafaelo z Lublina. Animatorzy dysponowali obleganym placem zabaw dla najmłodszych. Kolejki ustawiały się przy dmuchańcu nad którym królował Tukan na wysokości prawie siedmiu metrów! Muzyka, tańce animacyjne dla dzieci i rodziców, zabawy ruchowe, mini disco, magiczne show, facepainting, skręcanie balonów i turniej rycerski, mega bańki mydlane, konkursy, warsztaty plastyczne dla dzieci, dekoracje eventowe a do tego stanowiska darmowego pop-cornu oraz waty cukrowej do bólu przez cały czas trwania imprezy.

Łomaskie Stowarzyszenie Rozwoju wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zadbali o darmowe lody na patyku a gratisowe hamburgery z Kebabu na Rogu w Łomazach mimo, że zamówiono aż dwieście porcji rozchodziły się tak szybko, że na miejsce gdzie je rozdawano docierały już tylko pojedyncze sztuki. Uczestnicy pikniku rozchwytywali je dosłownie „po drodze”.

Świetnie spisał się zespół “Tentative” działający pod auspicjami GOK w Łomazach. Znane piosenki, fajne chłopaki, zdolni i prezentujący się. Z ogromnym potencjałem. Jeden z utworów z zespołem zaśpiewał wspólnie Ryszard Bielecki dyrektor łomaskiej kultury. Przy okazji ważna informacja – Tentative poszukuje wokalistki bądź wokalisty – od nas dodamy tylko tyle, że ewentualna wybrana osoba będzie miała wraz z zespołem ogromne szanse aby zaistnieć nie tylko w Łomazach czy Powiecie Bialskim – Tentative posiada ogromny potencjał i sceny imprez rangi wojewódzkiej a życzymy zupełnie serio sceny ogólnopolskiej jest w zasięgu potencjału zespołu. Trzymamy kciuki.

Na koniec loteria fantowa z kilkuset większymi i mniejszymi nagrodami. 11. Piknik a loterie przeprowadzane zostały od pierwszej edycji wydarzenia. Do dziś rozdano podczas nich około 1000 nagród!

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama