Reklama

Kryminałki: Inwestował w Morskie Fermy Wiatrowe. Okazało się, że to pieniądze zainkasował oszust

Julków: 34 letni nietrzeźwy rowerzysta. Dodatkowo posiada już aktywny zakaz kierowania rowerami wydany przez Sąd. // Biała Podlaska: Sprawca podał się za pracownika PGE działającego w ramach inwestycji w Morskie Fermy Wiatrowe. Mieszkaniec miasta "zainwestował" poprzez oszusta pieniądze na giełdzie. Wycofanie pieniędzy okazało się jednak nie możliwe a kontakt ze sprawcą urwał się. // Chotyłów: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu telefonu. // Biała Podlaska: Nieznana kobieta skradła perfumy znanych marek ze sklepu Rossman.

27.05.2021 JULKÓW 
F-sze bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 34 letniego rowerzystę mieszkańca gminy Biała Podlaska, który kierował jednośladem stanie nietrzeźwości: ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu a przy tym posiadał aktywny zakaz kierowania rowerami wydany przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.05.2021 BIAŁA PODLASKA 
Nieznany sprawca, podszywając się pod PGE Polska Grupa Energetyczna SA jako działający w ramach programu inwestycyjnego Morskie Farmy Wiatrowe doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wprowadzając w błąd, że inwestuje i zarabia na giełdzie, przez co pokrzywdzony dokonał wpłaty następnie z chwilą podjęcia decyzji o wypłacie środków okazało się to niemożliwe, a kontakt ze sprawcą się urwał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
20.05.2021 CHOTYŁÓW 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gminy Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób że zamieszczając na portalu olx.pl ogłoszenie dotyczące sprzedaży telefonu marki iPhone przyjął od pokrzywdzonej pieniądze nie wywiązując się z umowy i nie przesyłając telefonu jak również nie odsyłając pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.05.2021 BIAŁA PODLASKA pl. Wolności 
Nieznana kobieta, działając w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru dokonała kradzieży mienia w postaci perfum marek Calvin Klein, Hugo Boss oraz Davidoff na szkodę Rossman. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podinspektor Beata Miszczuk w.z. rzecznika prasowego KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama