Reklama

Kryminałki: Śmiertelny wypadek w Zahajkach

Dubów: 66 letni nietrzeźwy rowerzysta z już orzeczonym zakazem poruszania się pojazdami po drogach publicznych. // Konstantynów: Wygenerowany kod BLIK doprowadził mieszkankę do utraty środków z konta bankowego. Nieznany sprawca wypłacił pieniądze w jednym z bankomatów w Warszawie. // Zahajki: Śmiertelny wypadek po utracie panowania nad pojazdem i uderzeniu w drzewo. Zginął 27 letni kierowca.

24.05.2021 DUBÓW  
66-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej będąc w stanie nietrzeźwości kierował rowerem po drodze publicznej pomimo orzeczonego zakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.
     
23.05.2021 KONSTANTYNÓW 
Nieznany sprawca za pomocą sieci teleinformatycznej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wpłyną na automatyczne przetwarzanie danych, na skutek czego doszło do nieuprawnionych transakcji i wypłaty pieniędzy za pomocą wygenerowania kodu Blik w jednym z bankomatów na terenie Warszawy na szkodę mieszkanki Konstantynowa. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

24.05.2021 ZAHAJKI  
27-letni mieszkaniec gminy Drelów kierując samochodem osobowym marki Audi A4, na prostym odcinku drogi, w kompleksie leśnym, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze a następnie uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski. <<==>> LINK

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: podinspektor Beata Miszczuk w.z. rzecznika prasowego KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama