Biała Podlaska: Najmłodsze siatkarki „Szóstki” na turnieju Kinder

Najmłodsze siatkarki bialskiej SKS „Szóstki” uczestniczyły w trzecim Rejonowym Turnieju o Puchar Kinder Joy of Moving, który odbył się 17.05.2021r w Międzyrzecu Podlaskim. Turniej okazał się jako bardzo dobrym występem najmłodszych siatkarek „Szóstki” w III Turnieju „Kinder Joy of Moving”. Gratulujemy!

Turniej odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dwójki, trójki, czwórki. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice SPnr6 i Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowały się na czołowych miejscach, a w „trójkach” zawładnęły całe podium.

Kategoria „czwórki”
Siatkarki z bialskiej „Szóstki”w walce o pierwsze miejsce rywalizowały z zespołem UKS Jagiellończyk/ Międzyrzecka Trójka i UKS Jagiellończyk.
I miejsce wywalczył zespół w składzie: Michalina Gaponiuk, Agata Kopryjaniuk, Oliwia Hromiuk, Julia Polubiec, Daria Rożnowicz, Oliwia Kasiedczak.
Turniejem w Międzyrzecu Podlaskim SKS Szóstka zakończył Eliminacje do Turnieju Wojewódzkiego.

– Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych ponieważ po 3 Turniejach we wszystkich kategoriach wiekowych zajęliśmy I miejsce, a w „trójkach” uplasowaliśmy się na trzech pierwszych miejscach. Przed nami Mistrzostwa Województwa, które odbędą się w Białej Podlaskiej a organizatorem jest nasz klub SKS „Szóstka” TPS. – mówią trenerzy „Szóstki”
Zespołami opiekowali się: Bożena Gajewska, Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Anna Świderek, Tomasz Borys.

materiał: Klub SKS „Szóstka”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki