Reklama

Pierwsza relacja z naszej proponowanej trasy rowerowej! (galeria)

W ubiegłym tygodniu na naszym portalu opublikowaliśmy propozycję trasy rowerowej po okolicach Białej Podlaskiej. Dostajemy sygnały, że bardzo Wam się spodobała, a dla wielu była inspiracją do dalszego odkrywania okolic. Jedna z naszych czytelniczek przesłała nam swoje wrażenia z trasy oraz porcję zdjęć z wycieczki. Dziękujemy i zachęcamy innych do skorzystania z naszej propozycji.

– Zainteresował mnie pomysł wycieczki rowerowej w artykule “Pomysł na wycieczkę rowerową po okolicach Białej Podlaskiej”. Mieszkam w Białej Podlaskiej, dużo jeżdżę na rowerze, wydaje mi się, że znam atrakcyjne miejsca i piękne krajobrazy w okolicach miasta, gminy i nie tylko. Szybka myśl – a może tym razem pojechać proponowaną przez Jakuba trasą?  Decyzja była krótka: maj idealny miesiąc na wycieczki rowerowe, niedziela z ładną pogodą więc….. rower i w drogę – pisze pani Katarzyna. 

– Przejechanie trasy , podziwianie widoków, robienie zdjęć i krótka przerwa zajęły mi 3 godziny i 12 minut, pogoda dopisała. Wszystkie opisane w artykule wskazówki były bezcenne. W ciągu rowerówki mamy możliwość relaksu wśród leśnych dróg i śpiewu ptaków, możliwość odpoczynku z dala od miasta wśród kolorowych, pęknie kwitnących łąk, pól i zapachu kwiatów. Zachęcam do przejechania tej trasy o każdej porze roku – dodaje bialczanka. 

Dla zainteresowanych, podsyłamy link do artykułu z opisaną trasą: Pomysł na wycieczkę rowerową po okolicach Białej Podlaskiej

Zdjęcia: Katarzyna L. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama