Reklama

Kryminałki: Oszuści dzwonią podając się za pracowników banków! Bądźmy czujny i ostrożni!

Biała Podlaska: 38 latek za kółkiem Peugeota pomimo administracyjnej decyzji cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. // Biała Podlaska: Oszuści dzwonią i podają się za pracowników Instytutu Bezpieczeństwa Banków pod nadzorem Narodowego Banku Polskiego. Wszystko po to aby wyłudzić dane osobowe, numery karty, dane kont bankowych, piny i hasła. Czujna mieszkanka miasta. // Biała Podlaska: Z placu budowy skradziono łącznie 170 metrów przewodów elektrycznych typu OW. // Łózki: Mężczyzna uderzony w twarz przez nieznanego sprawcę.

17.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Lubelska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 38-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot, pomimo decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.05.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany mężczyzna podający się ze pracownika Instytutu Bezpieczeństwa Banków działającego z ramienia Narodowego Banku Polskiego usiłował doprowadzić mieszkankę miasta do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że skontaktował się z nią telefonicznie informując o próbie nieautoryzowanego przelewu z jej konta, a jednocześnie poprosił ją o weryfikację danych z jej rachunku bankowego, podanie numeru karty bankomatowej oraz pozostałych danych umożliwiających korzystanie z jej rachunku bankowego, których to danych zawiadamiająca nie podała. Po zakończonej rozmowie niezwłocznie telefonicznie skontaktowała się ze swoim bankiem, gdzie zastrzegła kartę bankomatową. Uzyskała informację, iż żadne pieniądze w konta jej nie zginęły i nie było żadnej próby przelewu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.05.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca przedostał się na plac budowy, skąd zabrał w celu przywłaszczenia dwa zwoje przewodów elektrycznych typu OW o długości 120 m i 50 m działając na szkodę firmy z siedzibą w Poznaniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.05.2021r. ŁÓZKI,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia ciała mieszkańca gm. Drelów w ten sposób, że bez powodu uderzył go w twarz powodując obrażenia ciała. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama