Reklama

“Jak oswoić emocje?” Spotkanie autorskie online z Justyną Bednarek (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 21 maja 2021
, godz. 10:30
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na kolejne wydarzenie odbywające się w ramach XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Rozczytać Emocje”. 21 maja o godzinie 10:30 biblioteka zaprasza na spotkanie online z Justynę Bednarek - autorką niezwykle popularnych wśród dzieci i rodziców historii. 

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” spotkały się z entuzjastycznym odbiorem wśród czytelników, w związku z tym skarpetkowe opowieści są kontynuowane w kolejnych częściach przygód kolorowych bohaterów. Justyna Bednarek jest również autorką wielu innych, po mistrzowsku opowiedzianych historii, np.: „Babcocha”, „Historie spod podłogi”, „Dusia i Psinek-świnek”, co zainspirowało pisarkę do stworzenia niezwykłych przeżyć dla tak pospolitej części garderoby? Jak dzięki skarpetkom można rozszyfrować uczucia towarzyszące każdemu z nas? Skąd czerpie inspiracje do fascynujących  tematów książek? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskamy biorąc udział w spotkaniu autorskim.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu wystarczy kliknąć w poniższy link i zapisać się na spotkanie.

Link do rejestracji: https://mbpbialapodlaska.clickmeeting.com/-jak-oswoic-emocje-spotkanie-autorskie-z-justyna-bednarek/register

***

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pana Michała Litwiniuka. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących  Funduszu Promocji Kultury.

Źródło / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama