Reklama

Kryminałki: Pożar magazynu przy Orzechowej w Białej Podlaskiej

Popiel: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu dwóch używanych padów do PS4. // Biała Podlaska: Kradzież roweru z osprzętem przy Fieldorfa. // Biała Podlaska: Pożar pomieszczenia magazynowego przy Orzechowej. Spore straty. // Biała Podlaska: Kradzież pozostawionej bez nadzoru torby z odzieżą i obuwiem przy Janowskiej. // Międzyrzec Podlaski: 55 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. // Międzyrzec Podlaski: 57 letni nietrzeźwy kierowca samochodu. // Rudniki: 20 letni kierowca bez prawa jazdy i w stanie nietrzeźwym uczestnikiem zdarzenia drogowego. // Biała Podlaska: 20 letni kierowca prawdopodobnie pod działaniem środków narkotycznych.

14.05.2021r. POPIEL,
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, sprzedała dwa używane pady do PS 4, za które otrzymała pieniądze, lecz do chwili obecnej nie przesłała sprzedanego towaru jak i nie zwróciła pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Augusta Fieldorfa
Nieznany sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia roweru wraz z dodatkowym osprzętem i wyposażeniem na szkodę zgłaszającego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Orzechowa
Z nieustalonych przyczyn, doszło do niebezpiecznego zdarzenia w postaci pożaru pomieszczenia magazynowego, w wyniku czego uszkodzeniu uległo mienie w postaci instalacji elektrycznej, wyposażenia pomieszczenia magazynu oraz znajdujących się w nim części samochodowych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany sprawca, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pozostawionej bez nadzoru na parkingu samochodowym torby z zawartością odzieży oraz obuwia sportowego na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.05.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Tadeusza Kościuszki 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki ZIPP 55-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.05.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Radzyńska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podl. zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen, 57-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości:1,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.05.2021 r. RUDNIKI,
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 20-letni mieszkaniec gm. Drelów, nie posiadając wymaganych uprawnień, kierował samochodem osobowym maki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Honda, 20-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, od którego pobrano krew do badań z uwagi na fakt, że użyty w stosunku do w/w narkotest wykazał, iż w/w kierował pojazdem mechanicznym będąc pod działaniem środka odurzającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama