Reklama

“Gdy emocje biorą górę”. Warsztaty online z Agnieszką Stążką-Gawrysiak (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 20 maja 2021
, godz. 16:29
Polecamy kolejne spotkanie organizowane w ramach trwających XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej. Już 20 maja odbędą się bezpłatne warsztaty online z Agnieszką Stążką-Gawrysiak których tematem będą porady na temat radzenia sobie z emocjami. Transmisja online ze spotkania o godz. 17:30 na na fanpage`u biblioteki „Barwnej”. 

Agnieszka Stążka-Gawrysiak jest autorką takich książek jak “Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać gdy emocje biorą górę”, “Self- Regulation. Szkolne wyzwania”, mistrzynią metody samoregulacji “Self-Reg”.

Jeśli i Ty chcesz poznać metodę, która pozwala zrozumieć stres, lepiej zarządzać swoim napięciem i energią, a w rezultacie pomaga budować udane relacje z dziećmi, z otoczeniem, z samym sobą – to spotkanie jest dla Ciebie!

Spotkanie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Uwaga! liczba miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty pod linkiem: https://mbpbialapodlaska.clickmeeting.com/-gdy…/register

Wydarzenie jest organizowane w ramach XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Rozczytać emocje” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Źródło / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama