Reklama

Biała Podlaska: Nowe, trwałe, estetyczne. Bialskie Centrum Kultury stawia nowe słupy ogłoszeniowe

To nie nowość, no okrągłe, betonowe słupy ogłoszeniowe wpisały się już od dawna w krajobraz miasta. Janowska przy D.H.Sawko, Orzechowa przy Eurece, al. Tysiąclecia róg Sidorskiej czy Plac Wolności. Tu są od dawna. Bialskie Centrum Kultury w tym roku uzupełni mapę słupów ogłoszeniowych o trzy nowe. Dwa zastąpią stare metalowe tablice, jeden pojawił się w zupełnie nowej lokalizacji.

Idea była taka, aby wymienić stare tablice na nowe estetyczne miejsce do celów reklamowych imprez i wydarzeń proponowanych mieszkańcom miasta przez Bialskie Centrum Kultury. Wycinamy stare tablice a w ich miejsce ustawiamy okrągłe betonowe słupy ogłoszeniowe. Dwa takie miejsca wymiany to ulica Warszawska przy pawilonach i al. Tysiąclecia, przy rondzie Dmowskiego w pobliżu dworca PKP. Zupełnie nowa lokalizacja pod trzeci słup to osiedle Podmiejska, róg Armii Krajowej i Fieldorfa, na tym terenie nie byliśmy do tej pory obecni z reklamą naszych wydarzeń. – mówi Zbigniew Kapela, dyrektor BCK.

Bialska kultura nie stawia kropki w temacie nowych słupów ogłoszeniowych. Jest jeszcze kilka lokalizacji dogodnych a wręcz celowych do pojawienia się tam słupów ogłoszeniowych BCK. Jeśli nie uda się tego dokonać jeszcze w tym roku, na pewno zobaczymy je w roku przyszłym. Warto też dodać, że ze słupów ogłoszeniowych BCK może skorzystać każdy kto organizuje wydarzenie lub event lub po prostu chce dotrzeć ze swoją informacją do szerszego grona mieszkańców miasta. W tym celu należy jednak skontaktować się z biurem Bialskiego Centrum Kultury i obgadać szczegóły. Zachęcamy!

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej <<==>> strona internetowa

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama