Reklama

Sławacinek Nowy: Biurowiec BialMich – robota PNB! (galeria)

Sławacinek Nowy. Przy trasie krajowej nr 2 pojawił się nowy biurowiec. To firma BialMich działająca w branży spedycyjnej i przewozu towarów postanowiła to właśnie miejsce wybrać na swoją centralę. Obiekt mimo, że stosunkowo niewielki jak na biurowce robi wrażenie. Tym samym, kolejny udany projekt zaliczają: PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo Biała Podlaska oraz dwie pracownie projektowe: J-Arch Biała Podlaska i Huragan Studio Warszawa.

Gmina Biała Podlaska. Sławacinek Nowy jedna z ponad czterdziestu miejscowości które znajdują się na terenie gminy. Ta jednak z poważnym atutem. Droga krajowa nr 2 a jednocześnie międzynarodowa E-30 przebiega pod nosem. Mało tego, do miasta – Białej Podlaskiej – rzut beretem. Kolejne twarde dowody na to, że podjęta przez Radę Gminy i wójta Wiesława Panasiuka decyzja o uchwaleniu zwolnień i zachęt podatkowych dotyczących przedsiębiorców chcących lokować na ternie gminy swoje biznesy przynosi skutki.

Paweł Niczyporuk Budownictwo – PNB – wykonawca inwestycji. Głównym projektantem obiektu jest J-Arch Studio Pracownia Projektowa Jarosław Dieduch z Białej Podlaskiej. Projekt wnętrz budynku opracowały natomiast Joanna Pawłow i Monika Mróz z warszawskiego Biura Projektowego Huragan Studio. https://www.facebook.com/huraganstudio

Ponadto dużo wkładu, pracy i energii w sam wygląd budynku wnieśli inwestorzy – BialMich – którzy brali czynny udział w przygotowaniu i realizacji przedsięwzięcia.

Pytamy PNB o wykonane prace i ewentualne zastosowane nowości na bialskopodlaskim biurowym rynku budowlanym.
– Inwestycja obejmowała przebudowę istniejącego obiektu na nowoczesny budynek biurowo-usługowy. Wydaje mi się, że przy współpracy z J-Arch jak również Huragan Studio, ale ale przede wszystkim wielkiemu zaangażowaniu BialMich – inwestorów – w realizację obiektu udało się nam tego dokonać. Nowy budynek wyróżniają nowoczesne rozwiązania funkcjonalno-użytkowe obiektu zarówno dla przyszłych pracowników jak i interesantów. – mówi nam Paweł Niczyporuk.

Już jadąc trasą, kierowcom rzuca się w oczy przeszklona elewacja od strony frontowej budynku. Wewnątrz, po otwarciu biur BialMich, czekać będą na klientów stylowo wykończone wnętrza.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama