Reklama

Biała Podlaska: III etap przebudowy ulicy Warszawskiej (film) (galeria)

Transbet Mariana Wojtiuka w tym tygodniu wykonał wszystkie prace związane z uzupełnianiem po zimie wyrw i braków powstałych w warstwie wyrównawczej przebudowywanej ulicy. Większe prace dotyczyły położenia kilkuset metrów kwadratowych warstwy wyrównawczej w rejonie cpnu i hotelu tuż przed wylotem ulicy w skrzyżowanie z drogą krajową.

film: III etap przebudowy ulicy Warszawskiej

 

Ulica w całości przygotowana jest do układania głównej warstwy na podbudowie z geosiatki pod nawierzchnie asfaltowe. Prace dotyczące układania warstw asfaltu rozpoczną się w każdym najbliższym momencie, drogowcy obawiają się tylko mocno deszczowej pogody. Jeśli padać przez kilka dni jeszcze nie będzie liczymy się jako kierowcy z dużymi utrudnieniami na Warszawskiej. Dopiero na powstającą obecnie warstwę nałożona zostanie jeszcze warstwa ścieralna.

Gotowy jest natomiast odcinek ścieżki rowerowej na wysokości od ostatniego przystanku komunikacji autobusowej na Warszawskiej w kierunku granic miasta, końca obecnie budowanego odcinka ścieżki rowerowej. Tu położono już warstwę asfaltową i rowerowy szlak jest w pełni przejezdny. Na kolejne odcinki asfaltu na ścieżce rowerowej przyjdzie rowerzystom poczekać aż do zakończenia wszystkich prac na pasie ulicy.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
film: Biper TV
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama