Reklama

Kryminałki: Program antywirusowy uratował pieniądze bialczanina

Biała Podlaska: Nieznany sprawca, przy użyciu internetowego komunikatora, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłował dokonać oszustwa na szkodę mieszkańca miasta. Przed utratą pieniędzy poszkodowanego uratował program antywirusowy. // Biała Podlaska: 46 letni nietrzeźwy kierowca uczestnikiem zdarzenia drogowego.

05.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, przy użyciu internetowego komunikatora, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłował dokonać oszustwa na szkodę mieszkańca miasta w ten sposób, że działając pod pozorem chęci zakupu roweru wystawionego przez pokrzywdzonego do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym, trzykrotnie próbował wprowadzić sprzedającego w błąd, co do chęci zapłaty za towar i przesyłkę kurierską. Sprawca przesyłał linki do stron internetowych mających umożliwić odbiór środków pieniężnych, które były przygotowany do nieupoważnionego pozyskania danych karty płatniczej sprzedającego, lecz zamierzonego celu nie osiągnął, z powodu zablokowania stron internetowych przez oprogramowanie antywirusowe pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze KMP Biała Podlaska, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 46-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Mazda, będąc w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama