Reklama

Trakt ze Sławacinka do Styrzyńca w budowie. I drzewa zostają! (galeria)

Część mieszkańców Styrzyńca martwiła się o drzewa rosnące przy drodze, wtedy jeszcze gruntowej, dziś z podbudową i wyznaczonym pasem drogowym. Jak widać na zdjęciach, drzewom krzywda się nie stała. Zdania czy powinny zostać czy jednak powinny zostać usunięte ze względów bezpieczeństwa były podzielone. Odwiedzamy plac budowy 2 kilometrów 200 metrów dogi pomiędzy Styrzyńcem a Sławacinkiem Starym. Drogi na którą mieszkańcy czekają z niecierpliwością.

Jeszcze o drzewach rosnących tuż przy drodze
Część mieszkańców ta informacja zadowoli, ale jest też część osób, w tym sami podróżujący tą drogą którzy – szczególnie jesienią – narzekają i narzekać będą na ogrom opadłych liści na podwórka ale i liści które dodatkowo powodować będą, że trasa okresowo będzie szczególnie śliska, zdradliwa i niebezpieczna. Przypominamy, że będzie to obszar zabudowany a w nim obowiązuje ograniczenie prędkości!

Kierowców tędy podróżujących jak i mieszkańców czekają na pewno czasowe utrudnienia. Efektem ma być połączenie dywanikiem asfaltowym szlaku ze Sławacinka Starego przez Porosiuki, Sławacinek Nowy aż po Styrzyniec.

Wcześniejszy nasz materiał na temat inwestycji
Ruszyła budowa drogi Styrzyniec – Porosiuki – Sławacinek (film) (galeria) <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama