Reklama

Kryminałki: Próba włamania i kradzieży Audi w Kodniu

Międzyrzec Podlaski: 57 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru zatrzymany na ulicy Warszawskiej. // Kodeń: Próbna włamania i kradzieży samochodu Audi zaparkowanego na prywatnej posesji. // Biała Podlaska: Kradzież portfela z pozostawionej bez nadzoru torebki damskiej. // Biała Podlaska: Próba oszustwa na kod BLIK. Czujna kobieta przerwała transakcję.

09.05.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki Zipp, 57-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

08.05.2021r. KODEŃ, 
Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego Audi, zaparkowanego przed prywatną posesją, poprzez ingerencję w fabryczny zamek, na szkodę mieszkanki gminy Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.05.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, wykorzystując pozostawienie torebki damskiej bez nadzoru na ławce, z jej wnętrza dokonał kradzieży portfela z zawartością dowodu osobistego na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.05.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem telefonu komórkowego usiłował doprowadzić mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenie mieniem, w ten sposób że, korzystając z niewiedzy pokrzywdzonej, która na portalu ogłoszeniowym wystawiła na sprzedaż torebkę damską, nakłonił sprzedającą do zrealizowania płatności podając link. Sprawca zamierzonego celu nie osiągnął z powodu przerwania transakcji przez pokrzywdzoną, która zorientowała się o próbie oszustwa na jej szkodę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama