Reklama

Biała Podlaska: Nowa wielka handlowa marka w mieście! Aldi w miejsce Intermarche

Nowa marka handlowa w Białej Podlaskiej. Nowa w całym województwie. Rok 2021 to rok ekspansji niemieckiej sieci Aldi na wschód Polski. W tym roku sieć planuje otwarcie czterech punktów w lubelskim, w tym jeden w Białej Podlaskiej. Aldi w Białej Podlaskiej na swoją lokalizację wybrało pustostan po byłym markecie Intermarche przy ulicy Piłsudskiego. Przełom października i listopada br. to planowany termin otwarcia mini centrum handlowego. Oprócz Supermarketu Aldi znajdzie się tu miejsce na mniejsze sklepy.

Aldi to niemiecka sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych obecna na pięciu kontynentach. Siódma pod względem sprzedaży sieć marketów na świecie. W Białej Podlaskiej, w Województwie Lubelskim pojawia się w 2021 roku. Cztery punkty handlowe za jednym razem. Trzy w stolicy województwa – Lublinie i jeden w Białej Podlaskiej. Jeszcze dziś, najbliższy sklep sieci Aldi znajduje się grubo ponad 100 kilometrów od Białej Podlaskiej, są to lokalizacje podwarszawskie.

Aldi w Białej Podlaskiej nie będzie takie samo co pamiętane przez klientów Intermarche. Co prawda 90 procent nowego obiektu przeznaczone zostanie pod sprzedaż sieci Aldi ale znajdą się tu też 3 do 4 lokalizacji na mniejsze sklepy do 100 m2. Trwają rozmowy z potencjonalnymi najemcami.

Obiekt przy Piłsudskiego poddany zostanie przebudowie. Na pewno przebudowany zostanie gruntownie front budynku widoczny od ulicy Janowskiej. Obiekt rozbudowany zostanie także w kierunku ulicy Sitnickiej. Jednym słowem powstanie mini centrum handlowe z główną marką Aldi. Z usług centrum skorzystamy w Białej Podlaskiej na przełomie października i listopada br.


materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama