Reklama

Zbiórka na leczenie kota postrzelonego z wiatrówki

Fundacja Dom Belli z Białej Podlaskiej uruchomiała internetową zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl na leczenie postrzelonego kota z wiatrówki. Kot wymagał operacji, co wiązało się ze sporym kosztem, który trzeba zapłacić lecznicy. Dodatkowe pieniądze będą koniczne również do wykonania odrobaczenia, szczepieniu i kastracji kota. Jeżeli możesz wpłać na zruztkę choćby symboliczną złotówkę.

„Czarny, duży kocur był jednym z typowych wiejskich kotów. Pojawił się nagle na wsi pod Białą Podlaską (Zaberbecze) i wiódł w miarę znośny żywot dokarmiany przed ludzi. I wszystko byłoby zapewne w miarę normalnie, gdyby nie jakiś szalony człowiek, który postanowił zrobić sobie z kota żywy cel. Zwierzak został postrzelony z wiatrówki. Leżał na trawie i wył z bólu, kończyna zwisała bezwładnie.

Nie było wyjścia – w grę wchodził tylko ortopeda. W Białej żaden weterynarz się nie podjął. Pojechaliśmy więc do Kąkolewnicy. Weterynarz zgodził się na operację, ale jej koszt przerósł nas wszystkich. Wszystko wyniosło 1900zł a nam pozostał dług w lecznicy, który musimy zapłacić” – czytamy na stronie zrzutki.pl. 

>>> LINK DO ZBIÓRKI NA PORTALU ZRZUTKA.PL <<<

 

Źródło / zdjęcie: Fundacja Dom Belli z Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Nic nie znaleziono

Reklama