Reklama

Kryminałki: Oszustwa. Kradzież. Włamanie

Biała Podlaska: Oszukany mieszkaniec miasta. Niezrealizowana umowa kupna sprzedaży karty graficznej. Bialczanin stracił pieniądze. // Czosnówka: Oszukany mieszkaniec miejscowości. Niezrealizowana umowa kupna sprzedaży butów zimowych. Mieszkaniec podmiejskiej gminy stracił pieniądze. // Biała Podlaska: Skradziony rower typu damka. // Biała Podlaska: Bezdotykowa myjnia. Włamanie do urządzenia pobierającego opłaty.

23.04.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem mieszkańca Białej Podlaskiej w ten sposób, że zawarł z nim umowę kupna-sprzedaży karty graficznej ogłaszając ją wcześniej na portalu społecznościowym, po czym po przyjęciu zaliczki przelanej na wskazane konto nie przysłał w/w towaru. Brak kontaktu ze sprzedającym, który nadal utrzymuje, że wskazana karta jest dostępna na sprzedaż. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.04.2021r. CZOSNÓWKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że korzystając z serwisu internetowego oferował do sprzedaży buty sportowe znanej firmy. Po otrzymaniu zapłaty na wskazane przez siebie konto, kontakt ze sprzedającym urwał się. Sprzedający nie zwrócił zapłaconych środków, jak i nie dostarczył zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia w postaci zapięcia rowerowego przypiętego do stojaka dla rowerów, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia roweru typu damka na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

29.04.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca na terenie bezdotykowej myjni dokonał kradzieży z włamaniem do urządzeń pobierających opłatę za mycie oraz czyszczenie pojazdów, oraz uszkodzenia urządzeń zabezpieczających na szkodę bialskiej firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama