Reklama

Biała Podlaska: Ruszyły zapisy do samorządowego punktu szczepień

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk poinformował o rozpoczęciu zapisów do samorządowego punktu szczepień, który będzie funkcjonował w budynku Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11. 

Prezydent podpisał umowę w zakresie tworzenia i prowadzenia Punktu Szczepień Powszechnych z kierownikiem NZOZ T-Med panem Januszem Trzosem. – Bardzo dziękuję panu doktorowi i jego personelowi za zaangażowanie i współpracę w działaniach mających na celu szybkie zwiększenie wyszczepialności w naszym mieście – mówi prezydent miasta Michał Litwiniuk

W punkcie dostępne będą trzy stanowiska, które będą wyposażone zgodnie ze wskazanymi standardami i wymogami oraz poczekalnia i gabinet lekarski. Punkt przeszedł pozytywnie weryfikację przeprowadzoną przez Lubelski Oddział Wojewódzki Narodowego Programu Zdrowia. – W punkcie pracują pielęgniarki, lekarz lub ratownik medyczny mający doświadczenie w udzielaniu pierwszej pomocy medycznej. Ruchem pacjentów steruje pracownik WOT – informuje prezydent. 

Punkt szczepień jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 i w soboty od 8.00 do 14.00.

Numer telefonu do zapisów prowadzonych przez Urząd Miasta Biała Podlaska:

  • 722 012 112 (od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00).
  • Na szczepienie można również zapisać się dzwoniąc do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej T-Med pod numer 83 343-42-74.

Źródło / zdjęcia: Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama