Reklama

Kryminałki: Kradzieże katalizatorów w Połoskach Starych

Połoski Nowe: Próbna odcięcia i kradzieży katalizatora w samochodzie marki Honda. // Rzeczyca: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu leżaczka wielofunkcyjnego. // Biała Podlaska: Mieszkaniec chciał zwrócić zakupione poprzez internet niesprawne wtryskiwacze, został oszukany. // Horodyszcze: Mieszkaniec dokonujący zakupu poprzez internet oszukany na 100 zł na poczet zaliczki. // Gnojno: 63 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru.

28.04.2021r. POŁOSKI NOWE, 
W okresie od 26 do 28 kwietnia 2021 r., nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży katalizatora z pojazdu m-ki Honda, poprzez odcięcie go z jednej strony z układu wydechowego. Sprawca nie osiągnął zamierzonego celu z nieznanych przyczyn na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.04.2021r. RZECZYCA, 
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem, w ten sposób, że wprowadził pokrzywdzoną w błąd co do zamiaru wywiązania się z warunków sprzedaży leżaczka wielofunkcyjnego i nie przesłał jej zakupionego urządzenia, pomimo otrzymania zapłaty. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.04.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że nie dotrzymał umowy i zerwał kontakt z pokrzywdzonym, który chciał zwrócić zakupione wtryskiwacze, które okazały się niesprawne technicznie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.04.2021r. HORODYSZCZE,
Mieszkaniec gm. Wisznice powiadomił o oszustwie na jego szkodę. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, zakupił za „pobraniem” telefon komórkowy, w związku z czym, w formie zaliczki wpłacił pieniądze w kwocie 100 zł. na rachunek bankowy podany przez sprzedającego. Do czasu zgłoszenia pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

28.04.2021r. GNOJNO,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 63-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który kierował motorowerem marki „LIFAN”, będącego w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama