Reklama

Województwo: Pociągiem na Roztocze. Dodatkowe połączenia na majówkę

Jak co roku w maju POLREGIO uruchamia dodatkowe składy do popularnych wśród turystów miejscowości. Dzięki sezonowym pociągom POLREGIO można dojechać przez malownicze „ROZTOCZE do Bełżca, Jarosławia i Rzeszowa”.

W dniach 1-3 maja br. Lubelski Zakład uruchamia pociągi POLREGIO, które dowiozą podróżnych do zakątków Roztoczańskiego Parku Narodowego.  Pociągi wyjadą z Lublina Głównego o godzinach: 7:15 i 9:35, a powrócą w godzinach wieczornych: 18:21 i 21:15. Pociągi będą wyposażone w miejsca dla rowerów.

Polregio zachęca do korzystania z oferty bilet turystyczny i mini turystyczny obowiązującej od godz. 18:00 w dniu 30 kwietnia do godz. 6:00 w dniu 4 maja. Bilety uprawniają do wielokrotnych przejazdów w terminie obowiązywania oferty.

Reżim sanitarny w pociągach POLREGIO:

  • Limit zajętości wynoszący 30%  wszystkich miejsc  ogółem (siedzących i stojących zgodnie z normą danego taboru) z zachowaniem co najmniej 50% miejsc siedzących nie zajętych.
  • We wszystkich pociągach POLREGIO obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczki.

Aktualny rozkład jazdy POLREGIO dostępny jest w wyszukiwarce na stronie https://polregio.pl/pl/.

 

Źródło: Zofia Dziewulska, Naczelnik Działu ds. Handlowych i Ekonomicznych POLREGIO sp. z o.o. Lubelski Zakład w Lublinie
Zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama