Reklama

Kryminałki: Nieuczciwi kontrahenci

Biała Podlaska: 43 letni bialczanin za kierownicą auta pomimo posiadania aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec gminy oszukany podczas przekazania towaru. Kontrahent opłacił część kwoty dotyczącej transakcji z reszty nie wywiązał się. // Wygoda: Mieszkanka oszukana podczas transakcji zakupu butów. Wpłaciła kwotę na wskazany rachunek bankowy ale zakupionego towaru nie otrzymała. // Międzyrzec Podlaski: 30 letni nietrzeźwy kierowca dodatkowo bez uprawnień do jazdy samochodem. // Wisznice: 54 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. // Terespol: Skradziony rower damski.

26.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Królowej Jadwigi
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Audi, którego kierujący 43-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
15.01.2021r. gm. Międzyrzec Podlaski, 
Mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że wprowadził go w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się z całości umownej zapłaty za zrealizowaną na jego rzecz dostawę zamówionego towaru po opłaceniu części kwoty zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym i nie wywiązał się z płatności. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.03.2021 r. WYGODA,
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkankę gm. Wisznice do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy sprzedaży markowych butów sportowych ten sposób, że po wpłaceniu żądanej kwoty na wskazany rachunek bankowy do dnia dzisiejszego nie przesłał zamówionego towaru jak również zerwał kontakt z pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

25.04.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. Mieczysława Kalenika
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego bez uprawnień samochodem marki Daewoo 30-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 3 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

26.04.2021 r. WISZNICE, ul. Kościelna 
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali 54-letni mieszkaniec. gm. Jabłoń, który kierował motorowerem m-ki MBK będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

23.04.2021 r. TERESPOL,
Nieznany sprawca skradł rower damski wartości około 600 zł. na szkodę mieszkanki gm. Terespol. Postępowanie prowadzi KP Terespol/KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama