Reklama

Majówka w kajaku? Dlaczego nie! Mamy dla Was trzy trasy jako propozycje! (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 1 maja 2021
, godz. 00:00
 -> 3 kwietnia 2021
Spędzenie zbliżającej się majówki w sposób czynny wskazany jest po zimowej przerwie nawet bardziej niż przypuszczacie. Kogo z Was nie ciągnie zew przygody i czas spędzony na świeżym powietrzu w dobranym gronie? Kajaki Studzianka i Łukasz Węda proponują na trzy pierwsze dni majowe spływy kajakowe rzekami Powiatu Bialskiego. Krzna, Zielawa, Werbla, Lutnia czeka na Was! A komu wody, wiosłowania i mijanych widoków będzie mało zapraszamy na posiłek tatarski, spacer z przewodnikiem po cmentarzu - mizarze w Studziance oraz strzelanie z łuku.

1 maja zapraszamy do wzięcia udziału w pływaniu kajakiem rzeką Krzną z zachowaniem reżimu sanitarnego. Proponujemy trasę z Białej Podlaskiej (mostek Droga Wojskowa) do Sielczyka (jazz) o długości 6 km lub 11km do Czosnówki (tama). Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poznaj uroki rzeki Krzny! Start o godz. 11:00 i o 16:00 na moście na moście Droga Wojskowa w Białej Podlaskiej. Koszt: 25 zł od osoby do Sielczyka, 40 zł od osoby do Czosnówki. Zapewniamy miejsce w kajaku dwuosobowym z kapokiem i wiosłem. Dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie.

2 maja odbędzie się pływanie kajakiem rzeką Zielawą z miejscowości Jusaki-Zarzeka do Dokudowa. Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poznaj uroki rzeki Zielawy START o godz. 16:00 w odstępach czasowych co minutę na moście Jusaki-Zarzeka. W trakcie godzinny postój na zwiedzanie tatarskiego cmentarza i tatarski posiłek Koszt: 55 zł od osoby. Na koniec strzelanie z łuku tradycyjnego. Zapewniamy miejsce w kajaku dwuosobowym z kapokiem i wiosłem, posiłek tatarski, przewodnika po cmentarzu oraz strzelanie z łuku. Dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie. Istnieje możliwość zorganizowania transportu powrotnego (do uzgodnienia)

3 maja odbędzie się testowanie trasy wodnej rzekami Werblą, Lutnią, Zielawą i Krzną z zachowaniem reżimu sanitarnego. Proponujemy trasę z Piszczaca do Kijowca ok. 20 km przez Zalutyń, Chotyłów, Kłodę, Woskrzenice, Horbów, Kraciówkę do Kijowca. Starty indywidualne od godz. 10:00 w Piszczacu-Kolonii. Czas przepływu wyniesie około 6 godzin. Koszt: 50 zł od osoby Zapewniamy miejsce w kajaku dwuosobowym z kapokiem i wiosłem, posiłek po drodze. Dojazd i ubezpieczenie we własnym zakresie. Istnieje możliwość transportu powrotnego + 10zł do miejsca startu.

Zgłoszenia telefonicznie, sms 501 266 672, email [email protected] lub przez fb


tekst i zdjęcia: Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama