Reklama

Kryminałki: Kradzieże. Oszustwa internetowe. Nietrzeźwi kierowcy

Biała Podlaska: 43 letni nietrzeźwy kierowca. // Zastawek: Nietrzeźwy kierowca z gm. Terespol. // Biała Podlaska: 30 latek za kółkiem pomimo sądowego zakazu. // Międzyrzec Podlaski: Kobieta skradła wózek sklepowy a w nim art. spożywcze, odzieżowe i alkohol. // Biała Podlaska: Próba kradzieży wanien i grzejników żeliwnych z demontażu. // Rakowiska: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji internetowej zakupu aktywnego konta w grze. // Cełujki: 46 letni nietrzeźwy kierowca, uczestnik zdarzenia drogowego. // Biała Podlaska: Z niezamkniętego samochodu skradziono dwa plecaki a w nich aparaty fotograficzne, obiektywy, kamery, karty pamięci i wyposażenie. // Rokitno: Mieszkanka oszukany podczas internetowej transakcji zakupu piaskownicy dla dzieci. // Biała Podlaska: Oszust przesłał link celem sfinalizowania transakcji kupna. Poszkodowany poprzez link stracił pieniądze z konta bankowego. // Bereza: Umyślne uszkodzenie ogrodzenia. // Międzyrzec Podlaski: 41 letni nietrzeźwy kierowca.

15.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym VW Polo będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.04.2021r. ZASTAWEK, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali mieszkańca gm. Terespol, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki VW Passat. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.04.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.04.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznana kobieta dokonała kradzieży artykułów spożywczych, odzieżowych, alkoholu oraz koszyka sklepowego, powodując straty o łącznej wartości ponad 500 złotych na szkodę marketu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.04.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, z terenu ogrodzonej posesji usiłował dokonać kradzieży wanien żeliwnych i grzejników pochodzących z demontażu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawca nie osiągnął zamierzonego celu z powodu spłoszenia przez pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

19.02.2021r. RAKOWISKA, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzeniem własnym mieniem w ten sposób, że oferował do sprzedaży przez Internet konto w grze internetowej, gdzie po wpłaceniu przez pokrzywdzonego za pośrednictwem przelewu bankowego i portalu, sprzedający nie wywiązał się ze swojej części umowy, przekazując kupującemu dostęp do bezwartościowego nowo założonego konta w przedmiotowej grze, jak też nie zwrócił wpłaconych przez pokrzywdzonego pieniędzy, unikając przy tym kontaktu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.04.2021r. CEŁUJKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska, wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 46-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.04.2021 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia otwartego samochodu, z jego wnętrza dokonał kradzieży dwóch plecaków z zawartością aparatu fotograficznego, obiektywów fotograficznych, kamery wideo, kart pamięci oraz innego wyposażenia na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.03.2021 r. ROKITNO
Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Drohiczyna za pośrednictwem portalu społecznościowego, doprowadził mieszkankę gm. Rokitno do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że oferując do sprzedaży piaskownicę dla dzieci nie wywiązał się z warunków umowy, po dokonaniu wpłaty na rachunek bankowy zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie został dostarczony do zgłaszającej, sprzedający nie zwrócił zapłaconych środków, a wszelkie próby kontaktu ze sprzedającym okazały się bezskuteczne.
  
17.04.2021r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że po otrzymaniu wiadomości w sprawie zamieszczonego ogłoszenia sprzedaży fotelika dziecięcego na portalu ogłoszeniowym wykazał zainteresowanie jego zakupem, po czym przesłał link celem nadania przesyłki. Pokrzywdzony otworzył link, podał wymagane dane, po czym otrzymał wiadomości sms z Banku o dokonanych trzech transakcjach, których nie potwierdzał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.04.2021 r. BEREZA
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia ogrodzenia w postaci 10 sztuk panelowych przęseł drucianych oraz 5 słupków powodując straty na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski.

18.04.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podl. zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Audi, 41-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podl./KMP Biała Podl.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama