Reklama

Targi Pracy online w Medycznym Studium Zawodowym w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 30 kwietnia 2021
, godz. 10:00
Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej zaprasza do udziału w Targach Pracy, które są częścią realizowanego projektu „Aktywna Szkoła 2". Uwzględniając obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, targi odbędą się online na stronie szkoły za pośrednictwem platformy Teams Microsoft 30 kwietnia 2021r. w godzinach 10.00-14.00.

Oprócz ofert pracodawców, organizator targów zaprezentuje wszystkim chętnym prezentację pt. „Jednoosobowa działalność gospodarcza i biznes plan”, która może pomóc w świadomym budowaniu własnej ścieżki kariery. Udział w Targach jest bezpłatny.

Zainteresowanych udziałem w Targach Pracy muszą  wypełnić zgłoszenie udziału w targach do 12.04.2021 r. (Przesłanie filmów do 23.04.2021 r.) i przesłać je pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Informacji w sprawie uczestnictwa w Targach udziela Anna Kosieradzka, z którą można skontaktować się przez e-mail: [email protected]

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania Targów lub zmiany terminu w przypadku małej liczby zgłoszeń lub innych zdarzeń losowych.

Do pobrania:
>>> Regulamin targów <<< 
>>> zgłoszenie <<<
>>> oświadczenie <<<
>>> informacja RODO <<<

Źródło / zdjęcie: Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama