Reklama

Łomazy: Konkurs literacko-plastyczny rozstrzygnięty

Znamy wyniki rodzinnego konkursu literacko-plastycznego pt. ,,Moja opowieść przedstawiona na kartach Teatru Kamishibai’’. Konkurs zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach.

Celem konkursu było promowanie wartości, jakie niesie ze sobą wspólny czas spędzony z rodziną a także wzmocnianie więzi międzypokoleniowych, pobudzenie wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności plastycznych i literackich.

Na konkurs wpłynęło siedem opowieści od rodzin Państwa: Kuźmickich, Murawskich, Niczyporuków, Sawickich, A.W. Telaczyńskich, K.M. Telaczyńskich i Wołosowiczów.

Komisja w składzie: Chwalewska Agata, Kaczmarek Bożena i  Bielecki Ryszard przyznała siedem pierwszych równorzędnych miejsc.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy, które zostały wręczone  z zachowaniem środków ostrożności związanych z obowiązującymi obostrzeniami.

– Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz za stworzenie wspaniałych prac, które zostaną zaprezentowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łomazach – podsumowują organizatorzy konkursu.

Źródło / zdjęcia: GBP w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama