Reklama

Kryminałki: Wypadek, podczas naprawy samochodu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na terenie gminy Międzyrzec Podlaski, podczas naprawy samochodu ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Daf-a, nie zauważył pokrzywdzonego, przyciskając go do ściany budynku. W wyniku zdarzenia 46-latek doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. W chwili zdarzenia mężczyźni byli trzeźwi.

Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o 46-letnim mieszkańcu gminy Międzyrzec Podlaski, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna ulec miał wypadkowi podczas naprawy samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek na jednej z posesji w gminie Międzyrzec Podlaski.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że siedzący za kierownicą Daf-a, 36-letni mieszkaniec tej samej gminy cofając, nie zauważył pokrzywdzonego. Auto przycisnęło 46-latka do ściany budynku. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. W chwili wypadku mężczyźni byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Międzyrzeccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu czy zapewnienie asekuracji innej osoby.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama