Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Seria włamań i kradzieży w Ciciborze Dużym

Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu telefonu. // Małaszewicze Małe: Zdarzenie drogowe. Uczestnik, 21 letni kierowca nietrzeźwy. // Janówka: 6 drzew wyciętych i skradzionych w lasach Wólki Kościeniewickiej na szkodę właściciela działki. // Małaszewicze: Ujawniono włamanie do kontenerów kolejowych na trasie z Czech. Kradzież części samochodowych. // Cicibór Duży: Seria włamań i kradzieży. Łupem padły narzędzia, elektronarzędzia, wyposażenie i sprzęt budowlany. Celem był nowobudowany dom i pobliskie metalowe garaże.

26.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy, za który przyjął zapłatę, po czym nie wywiązał się z zawartej umowy nie wysyłając zakupionego towaru oraz nie zwracając pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.04.2021r. MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. Zastawek 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol, wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 21-letni mieszkaniec gm. Terespol, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem marki VW Passat. Zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

27.03.2021r. JANÓWKA, 
Nieznany sprawca z terenu leśnego w miejscowości Wólka Kościeniewicka, dokonał wycięcia a następnie kradzieży 6 szt. drzew na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.03.2021r. MAŁASZEWICZE, 
Nieznany sprawca, w czasie przejazdu pociągu towarowego relacji Petrwice (Czechy) – Małaszewicze, dokonał zerwania plomby ochronnej przy drzwiach do kontenera kolejowego, skąd dokonał kradzieży części samochodowych na szkodę firmy logistycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

31.03.2021r. CICIBÓR DUŻY, 
Nieustaleni sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do będącego w trakcie budowy niezamieszkanego domu, skąd zabrali w celu przywłaszczenia agregat prądotwórczy, elektronarzędzia, skrzynkę narzędziową wraz ze znajdującymi się wewnątrz narzędziami do wykonywania przyłączy elektrycznych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej sprawcy dokonali też kradzieży z włamaniem do garażu blaszanego skąd dokonali kradzieży elektronarzędzi na szkodę mieszkańca miasta oraz w ten sam sposób usiłowali dokonać kolejnych kradzieży z włamaniem do garaży blaszanych, lecz zamierzonego czynu nie osiągnęli z uwagi na brak przedmiotów będących w zainteresowaniu, działając w ten sposób na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama