Reklama

Biała Podlaska i KT&M wspólnie zbudują ulice na Osiedlu Żeromskiego (galeria)

Odwiedziliśmy ulicę Żeromskiego i osiedle budowane przez KT&M Kamila Twarowskiego. To tu wybudowane zostaną wspólnie przez Miasto i Dewelopera odcinki dwóch ulic. Stefana Żeromskiego i Aleksandra Wereszki. Mowa w sumie o około 300 metrach nowych tras dojazdowych i uzupełniających układ komunikacyjny osiedla.

W październiku 2020 roku prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk podpisał umowę z prezesem firmy KT&M Kamilem Twarowskim na realizację wspólnej budowy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Aleksandra Wereszki do skrzyżowania z ul. Tomasza Nocznickiego oraz ulicy Aleksandra Wereszki, pomiędzy ulicami Józefa Beka i Żeromskiego wraz z infrastrukturą techniczną.

Na naszej mapie fragmenty ulic które powstaną w wyniku podpisanej umowy oznaczyliśmy kolorem żółtym. Kolorem czarnym oznaczyliśmy odcinki dodatkowe aby umiejscowić bardziej konkretnie planowane do realizacji fragmenty dróg.

 

Wybraliśmy się też na wizję lokalną. Powstają tu nowe bloki dwóch deweloperów. KT&M już zrealizował we własnym zakresie miejsca parkingowe i dojazdy do swoich obiektów od strony ulicy Beka. Ulica Wereszki doczekała się pierwszych metrów kostki. Gotowy jest jej wlot w ulicę Beka a jednocześnie dojazd do miejsc parkingowych i postojowych obiektów dewelopera. Ulica Żeromskiego wyposażona jest już w sieci techniczne. Prace głębokościowe zostały praktycznie zakończone. Pozostaje rozpocząć typowe prace drogowe.

Więcej w materiale:
Biała Podlaska: Umowa na budowę ulic na Osiedlu Żeromskiego podpisana <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
grafika: ktm-developer.pl
mapa: bialapodlaska.geoportal2.pl
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama