Reklama

Biała Podlaska: Przekazali świąteczne paczki potrzebującym

Władze miasta pamiętają o mieszkańcach, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej i nie mają możliwości spędzenia Świąt Wielkanocnych przy suto zastawianych stołach. Z inicjatywy prezydenta miasta Michała Litwiniuka przy współpracy miejskich instytucji udało się zaopatrzyć w świąteczny poczęstunek dla 100 bialskich rodzin.

W każdym pakiecie oprócz tradycyjnych świątecznych potraw znalazły się również słodycze, symboliczny baranek oraz życzenia.

– W święta najważniejsza jest bliskość drugiego człowieka – dlatego ich atmosferę tworzą dobre, życzliwe słowa i wzajemna pomoc. W tym wyjątkowym czasie nie zapominamy o osobach, którym z różnych powodów wiedzie się w życiu gorzej, które borykają się z trudnościami i potrzebują naszego wsparcia – mówi prezydent miasta Michał Litwiniuk

W przygotowanie i rozdystrybuowanie pakietów świątecznych zaangażowali się: dyrektor Centrum Integracji Społecznej Irena Paszkiewicz wraz z pracownikami, dyrekcja i pracownicy MOPS, Straż Miejska, Zespół Żłobków oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM Stanisław Romanowski.

Źródło / zdjęcia: FB Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama