Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 01.04

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 1 kwietnia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 65 osób (25 z Białej Podlaskiej /  4,37 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 40 z powiatu bialskiego / 3,62 na 10 tys. mieszkańców/ ). Liczba osób objętych kwarantanną: Biała Podlaska – 500, powiat bialski – 853. Liczba testów: Biała Podlaska – 113 (26 z wynikiem pozytywnym), powiat bialski – 127 (41 z wynikiem pozytywnym). *

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL). Pozytywne wyniki testów antygenowych i komercyjnych są uwzględniane z bieżących danych według stanu na godzinę opublikowania materiału.  

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 1314 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Zmarło 26 osób (2 bez chorób towarzyszących). Liczba osób na kwarantannie: 16759.

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama