Reklama

Stwórz książkę sensoryczną i wygraj nagrodę! Konkurs dla dzieci i młodzieży (zaproszenie)

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna” w Białej Podlaskiej zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowym konkursie pn. ,,DotykaMy". Uczestnicy będą mieli za zadanie opowiedzieć historię przez dotyk w specjalnej książeczki sensorycznej. Konkurs wpisuje się w program XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej, które odbędą się w maju. Termin zgłaszania prac od 1 kwietnia do 10 maja 2021 r.

– Jako prekursorzy dobrych zmian za pośrednictwem tego konkursu pragniemy przedstawić książkę z nieco innej perspektywy. Chcemy uwrażliwić dzieci na potrzeby innych ze zwróceniem szczególnej uwagi na tych, którzy być może nieco inaczej odbierają otaczający ich świat. Bawiąc się książeczką dotykową dziecko angażuje zmysły wzroku i dotyku. Stymuluje ona również jego rozwój. Jest to doskonałe połączenie zabawy i edukacji. Wszystkie konkursowe książeczki zostaną przekazane maluchom potrzebującym specjalnych materiałów edukacyjnych – informują organizatorzy konkursu. 

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 10 do 15 roku życia, uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Biała Podlaska oraz powiatu bialskiego. Prace można składać w terminie od 1 kwietnia do 10 maja 2021 r. dostarczając je osobiście do Biblioteki Barwnej lub przesyłając je pocztą tradycyjną na adres: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci Młodzieży Barwna, ul Warszawska 12c, 21-500 Biała Podlaska z dopiskiem „DotykaMy”.

Projekt objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Liwiniuka.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

>>> Regulamin konkursu „DotykaMy” <<<
>>> Formularz zgłoszeniowy konkursu „DotykaMy” <<<

 

Źródło / plakat: MBP w Białej Podlaskiej
Film: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama