Reklama

Kryminałki: Próba włamania do siedziby jednej z firm przy ulicy Sidorskiej w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Próba włamania i kradzieży z budynku jednej z firm przy Sidorskiej. // Biała Podlaska: Próba wpłynięcia na automatyczne przetwarzanie danych podczas elektronicznej sprzedaży torebki damskiej. // Wisznice: 35 letni nietrzeźwy kierowca za kierownicą Nissana. // Biała Podlaska: 50 letni nietrzeźwy kierowca za kierownicą Volvo.

23.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku jednej z firm poprzez wybicie szyby w oknie przy czym z wnętrza niczego nie zabierając z uwagi na brak przedmiotów będących w zainteresowaniu. Na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, z wykorzystaniem sieci internetowej, usiłował bez upoważnienia wpłynąć na automatyczne przetwarzanie informacji w ten sposób, że przy transakcji sprzedaży torebki damskiej z na portalu internetowym usiłował uzyskać dostęp do konta bankowego mieszkanki Białej Podlaskiej lecz zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.03.2021r. WISZNICE, ul. Warszawska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym marki Nissan będąc w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.
  
24.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska 
Funkcjonariusze WRD tut. KMP ujawnili, że 50-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem m-ki Volvo będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama