Reklama

Kryminałki: Okradziona bialska szkoła

Biała Podlaska: Mieszkaniec podmiejskiej gminy oszukany przez nieuczciwego przedsiębiorcę z Białegostoku. Nie zrealizowana została umowa dotycząca naprawy zmywarki. Przedsiębiorca pobrał zaliczkę, zdemontował części zmywarki i na tym kontakt się urwał. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas internetowej transakcji kupna - sprzedaży. // Biała Podlaska: Z sali szkolnej skradziono urządzenie pulsacyjne do mezoterapii. // Biała Podlaska: Kradzież roweru górskiego z placu Szkolny Dwór.

02.10.2020r. gm. Biała Podlaska
Funkcjonariusze Wydziału d/w z PG KMP Biała Podlaska na podstawie materiałów własnych ustalili, że mieszkaniec Białegostoku, prowadząc działalność zajmującą się serwisem sprzętu AGD w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, wprowadzając go w błąd co do zamiaru wywiązania się z warunków zawartej umowy ustnej naprawy zmywarki, przyjmując od pokrzywdzonego pieniądze w formie zaliczki, a następnie nie wywiązał się z umowy zrywając kontakt oraz nie zwrócił pieniędzy i zdemontowanych części zmywarki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.03.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, na portalu internetowym doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej, do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że oferował do sprzedaży nieodebrane towary z firm wysyłkowych, za które przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał ich zamawiającemu, nie zwrócił wpłaconej kwoty oraz zlikwidował stronę internetową i zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.02.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, z otwartej sali dydaktycznej dokonał kradzieży urządzenia pulsacyjnego do mezoterapii na szkodę szkoły Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, pl. Szkolny Dwór
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży pozostawionego bez zabezpieczenia roweru typu górskiego na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama