Reklama

Sławatycze: Ograniczenia w obsłudze interesantów urzędu gminy

W związku z dynamicznie rozwijającą się i niebezpieczną sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników Urzędu Gminy, wójt gminy Sławatycze informuje o ograniczeniach przyjmowania interesantów w Urzędzie (jeśli nie ma bardzo pilnej potrzeby osobistej wizyty w celu załatwienia spraw urzędowych).

Wnioski, podania  i pisma prosimy kierować listownie bądź drogą elektroniczną na adres [email protected] Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy pod nr 83 378 33 58.

Wniosek o wydanie dowodu osobistego, aktu małżeństwa, aktu zgonu, odpisu aktu urodzenia, a także wnioski meldunkowe można złożyć za pośrednictwem strony https://obywatel.gov.pl/

W przypadku koniecznej wizyty osobistej od dnia 23 marca 2021 do odwołania Urząd Gminy Sławatycze wprowadza:

1.  Pisemną ewidencję interesantów (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu kontaktowego). Dane zebrane w przedmiotowej ewidencji będą wykorzystane na potrzeby Urzędu Gminy Sławatycze, a w sytuacji wyższej konieczności Urząd Gminy zastrzega sobie prawo przekazania ich do uprawnionych instytucji zewnętrznych.

2. Przyjmowanie interesantów odbywać się będzie po wcześniejszej rejestracji, która wykluczy inny niż osobisty sposób załatwienia sprawy.

 

Tekst / grafika: UG w Sławatyczach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama