Reklama

Kryminałki: Kradzież, oszustwa i nietrzeźwa za kierownicą

Grabanów Kolonia: 22 latka podejrzana o kradzież telefonu komórkowego. Urządzenie odzyskano. // Rokitno: Mieszkanka oszukana przez osobę oferującą tylną klapę do bagażnika samochodu. Po przelaniu pieniędzy na konto kontakt ze sprzedającym urwał się. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca wszedł w posiadanie danych logowania w aplikacji bankowej. Dokonał kilku nieuprawnionych wypłat. // Biała Podlaska: 23 letnia mieszkanka Zgierza za kierownicą. "Wydmuchała" 0,8 promila alkoholu.

12.03.2021r. GRABANÓW-KOLONIA, 
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy zatrzymali 22-letnią mieszkankę gm. Biała Podlaska podejrzewaną o dokonanie kradzieży telefonu komórkowego wartości 650 zł na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Skradzione mienie odzyskano. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.02.2021 r. gm. Rokitno, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Rokitno. Sprawca oferował sprzedaż klapy tylnej do bagażnika samochodu m-ki VW i po przelaniu pieniędzy na wskazane konto nie wywiązał się z umowy oraz zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

15.03.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca wszedł w posiadanie danych służących do logowania w aplikacji bankowej i przy ich wykorzystaniu wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych, dokonując w celu osiągnięcia korzyści majątkowej kilku wypłat, jednocześnie usiłował dokonać kolejnych transakcji na szkodę pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Zamkowa
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tut. KMP ujawnili, że 23-letni mieszkaniec Zgierza kierował samochodem marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama