Reklama

Biała Podlaska znów powalczy o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. Ruszają treningi! (1 TRENING ODWOŁANY!)

W ZWIĄZKU Z NOWYMI OBOSTRZENIAMI PIERWSZY TRENING ZOSTAJE ODWOŁANY!!! Ruszają treningi rowerzystów z wszystkich miast zgłoszonych do 3. edycji Ogólnopolskiej Rywalizacji o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski”. W ich gronie znalazła się po raz drugi Biała Podlaska. Na treningi i udział w rowerowej zabawie zaprasza prezydent miasta Michał Litwiniuk.

P̶i̶e̶r̶w̶s̶z̶y̶ ̶r̶o̶w̶e̶r̶o̶w̶y̶ ̶t̶r̶e̶n̶i̶n̶g̶ ̶j̶u̶ż̶ ̶w̶ ̶n̶a̶j̶b̶l̶i̶ż̶s̶z̶ą̶ ̶n̶i̶e̶d̶z̶i̶e̶l̶ę̶ ̶2̶1̶ ̶m̶a̶r̶c̶a̶.̶ ̶Z̶b̶i̶ó̶r̶k̶a̶ ̶o̶ ̶g̶o̶d̶z̶.̶ ̶1̶2̶:̶0̶0̶ ̶w̶ ̶P̶a̶r̶k̶u̶ ̶R̶a̶d̶z̶i̶w̶i̶ł̶ł̶o̶w̶s̶k̶i̶m̶ ̶(̶o̶b̶o̶k̶ ̶f̶o̶n̶t̶a̶n̶n̶y̶)̶.̶ ̶Z̶ ̶o̶k̶a̶z̶j̶i̶ ̶p̶i̶e̶r̶w̶s̶z̶e̶g̶o̶ ̶d̶n̶i̶a̶ ̶w̶i̶o̶s̶n̶y̶,̶ ̶w̶y̶c̶i̶e̶c̶z̶k̶a̶ ̶b̶ę̶d̶z̶i̶e̶ ̶j̶e̶d̶n̶o̶c̶z̶e̶ś̶n̶i̶e̶ ̶o̶f̶i̶c̶j̶a̶l̶n̶y̶m̶ ̶r̶o̶z̶p̶o̶c̶z̶ę̶c̶i̶e̶m̶ ̶s̶e̶z̶o̶n̶u̶ ̶r̶o̶w̶e̶r̶o̶w̶e̶g̶o̶.̶ ̶

W tym roku rywalizacja o „Puchar Rowerowej Stolicy Polski” wystartuje 1 czerwca.  Jej zasady są co roku proste – rowerzyści pobierają darmową aplikację, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast „kręci kilometry”. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, debiutująca Biała Podlaska zajęła drugie miejsce wśród 44 miast biorących udział w rywalizacji.

>>> Rywalizacja w Białej Podlaskiej – wydarzenie na Facebooku <<<

Więcej szczegółów na stronie: www.rowerowastolicapolski.pl

 

Źródło: www.rowerowastolicapolski.pl / UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama