Reklama

Ważne: Zmiany personalne w bialskich spółkach miejskich

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje o zmianach na stanowiskach kierowniczych spółek ZPH „ZIELEŃ” oraz "WOD-KAN".

15 marca br. odbyło się posiedzenie rady nadzorczej w spółce ZPH „ZIELEŃ” Sp. z o.o., która odwołała odchodzącą na emeryturę panią Halinę Stasiewicz ze stanowiska prezesa spółki. Na tym samym posiedzeniu na nowego prezesa firmy rada wybrała pana Konrada Afaltowskiego.

Konrad Afaltowski to bialczanin, magister ekonomii, absolwent Collegium Mazovia w Siedlcach. Ukończył także Collegium Humanum w Warszawie (kierunek studiów: executive master of business administration, MBA).

Dotychczas Konrad Afaltowski zajmował stanowisko kierownicze w ZPH „ZIELEŃ” Sp. z o.o. Wcześniej zdobywał doświadczenie, prowadząc własną działalność gospodarczą oraz będąc pracownikiem administracji publicznej. Przed zatrudnieniem w ZPH „ZIELEŃ” Sp. z o.o. był prezesem zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „TEREBELSKA II” w Białej Podlaskiej.

Halina Stasiewicz będzie pełniła funkcję prezesa do końca marca br. Od 1 kwietnia br. zastąpi ją Konrad Afaltowski.

15 marca br. odbyło się również posiedzenie rady nadzorczej w spółce Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o, która odwołała ze stanowiska prezesa spółki pana Janusza Bystrzyńskiego oraz ze stanowiska wiceprezesa Ernesta Jaroszka. Na tym samym posiedzeniu na nowego prezesa firmy rada wybrała panią Agnieszkę Baczyńską. Nowa pani prezes obejmie swoje stanowisko od 16 marca br. Zarząd spółki będzie od tego dnia jednoosobowy.

Inżynier Agnieszka Baczyńska jest bialczanką, absolwentką Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej, Instytutu Zaopatrzenia w Wodę i Budownictwa Wodnego. Po ukończeniu studiów pracowała we wszystkich obszarach dotyczących instalacji inżynieryjnych. Przez ostatnich 8 lat reprezentowała swoich pracodawców na ok. 23 budowach w całej Polsce, gdzie pełniła rolę m.in. kierownika robót. Jej głównymi zadaniami były organizacja i nadzorowanie prawidłowego przebiegu prac przy tych instalacjach.

 

 

 

 

Źródło: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama