Reklama

Kryminałki: Wypadek w Jelnicy. Kierowca i pasażerka w szpitalu

Bielany: 37 letni kierowca za sterami Alfa Romeo. Drogówka stwierdziła orzeczenie sądowe zakazujący kierowcy prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Międzyrzec Podlaski: Sześć automatycznie wygenerowanych przelewów za pomocą kodu autoryzacji wyłudzonego przy okazji transakcji sprzedaży - kupna lodówki poprzez internet. // Biała Podlaska: Kradzież katalizatora z BMW. // Jelnica: Wypadek 67 letni kierowca wpadł w poślizg. Auto uderzyło w drzewo. Do szpitala przewieziono kierowcę i pasażerkę. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji zakupu telefonu komórkowego poprzez internet. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta został oszukany prawdopodobnie przez mieszkankę Łodzi. Oferowała na internetowej platformie sprzedaży wiertarko-wkrętarkę. Bialczanin wpłacił zadatek i przelał pieniądze na konto sprzedającej jednak urządzenia nie otrzymał.

14.03.2021r. BIELANY,
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Sławatyczach podczas obsługi kolizji drogowej ustalili, że 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem osobowym marki Alfa Romeo, pomimo aktualnego orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

14.03.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca pod pretekstem zakupu na portalu ogłoszeniowym lodówki, w trakcie korespondencji na komunikatorze poprosił o podanie numeru karty bankomatowej oraz daty jej ważności celem przekazania należnej kwoty. Po podaniu w/w informacji doszło do automatycznego wygenerowania kodu autoryzacji, który pokrzywdzony podał. W następstwie tego doszło do wykonania sześciu przelewów z konta pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z samochodu osobowego m-ki BMW, dokonał kradzieży katalizatora na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.03.2021 r. JELNICA, 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 8.00 w miejscowości Jelnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mieszkaniec gm. Kąkolewnica kierując samochodem osobowym marki Kia, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujący na drodze, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziony został kierujący jak też pasażerka pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.03.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Mieszkaniec miasta złożył zawiadomienie w sprawie doprowadzenia go przez nieznaną osobę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Sprawca oferował na portalu ogłoszeniowym telefon komórkowy. Jednak do pokrzywdzonego przesłana została pusta paczka. Brak jakiegokolwiek dalszego kontaktu z ogłoszeniodawcą, numer telefonu nie odpowiada. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydz. PG tut. KMP w toku czynności ds. dot. doprowadzenia mieszkańca miasta do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi podczas transakcji kupna/sprzedaży wkrętarki akumulatorowej za pośrednictwem serwisu społecznościowego ustalili, że podejrzana o dokonanie oszustwa jest 22-letnia mieszkanka Łodzi. Kobieta usłyszała zarzut i przyznała się do winy oraz dobrowolnie poddała karze. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama