Reklama

Kryminałki: Jeleń z odciętą głową w Koroszczynie. Płonące auto w lasach koło Wólki Plebańskiej

Stara Bordziłówka: 30 letni nietrzeźwy kierowca. // Sławatycze: 62 letni nietrzeźwy kierowca. // Międzyrzec Podlaski: Wyłudzenie kredyty z bezprawnym wykorzystaniem danych osobowych. // Międzyrzec Podlaski: 54 letnia kobieta zatrzymana za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. // Koroszczyn: Padły jeleń z odcięto głową. Podejrzenie kłusownictwa. // Biała Podlaska: Zgubione kluczyki do auta wykorzystał nieustalony sprawca. Uruchomił auto, ruszył w drogę. Przed Wólką Plebańską doprowadził do dachowania auta. Auto zapaliło się i uległo zniszczeniu.

02.03.2021r. STARA BORDZIŁÓWKA,
Funkcjonariusze KP w Janowie Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel, 30-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski/KMP Biała Podlaska.

02.03.2021r. SŁAWATYCZE, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego d/s Prewencji PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 62-letniego mieszkańca Wisznic, który kierował samochodem osobowym marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

01.07.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca, poprzez nieuprawnione wykorzystanie danych osobowych mieszkańca miasta dokonał wyłudzenia kredytu, a następnie nie podjął jego spłaty, działając na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

04.03.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym, m-ki Ford 54-letnią mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego, będącą w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.03.2021r. KOROSZCZYN
Mieszkanka gminy Terespol ujawniła w kompleksie leśnym, padłego jelenia z odciętą głową. Czynności wykonywano z udziałem lekarza weterynarii. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieustalony sprawca, wykorzystując zagubione przez pokrzywdzoną kluczyki od pozostawionego na parkingu osiedlowym samochodu Hyundai dokonał jego krótkotrwałego użycia, udając się ulicami miasta Biała Podlaska w kierunku miejscowości Wólka Plebańska, gdzie po przejechaniu kilku kilometrów, na drodze leśnej utracił panowanie nad kierowanym pojazdem doprowadzając do jego dachowania i zapalenia się, po czym porzucił go w stanie uszkodzonym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama