Reklama

Biała Podlaska: „Naprawdę jaka jesteś…” wyjątkowy koncert Dnia Kobiet (film) (galeria)

Prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej zaprosili na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet pn. „Naprawdę jaka jesteś...”. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę 7 marca w sali widowiskowej BCK. Na koncert obowiązuję wejściówki więc nie każda z zainteresowanych Pań na pewno mogła skorzystać z artystycznej uczty na miejscu. BCK zadbało o transmisję online. Również my byliśmy jakiś czas podczas koncertu na miejscu, udało się zrobić kilka zdjęć. Oto relacja i całość koncertu w linku video. Zapraszamy!

Koncert z okazji Dzień Kobiet w BCKa  fb Radio Biper  Link

Wydarzenie odbyło się zgodnie z ograniczeniami narzuconymi w związku z reżimem sanitarnym panującym w całym kraju. Wejściówki na koncert czekały do odbioru od 1 marca w Punkcie Informacji Kulturalnej BCK, ul. Warszawska 11. Istniała również możliwość rezerwacji telefonicznej. Już pierwszego dnia większość wejściówek rozeszła się. Wejściówki nie można było już dostać na długo przed datą koncertu. Takie ogromne było zainteresowanie.

„Bo to się zwykle tak zaczyna” Mieczysława Fogga, „Czarny blues o czwartej nad ranem” SDM, „Jej portret” Bogusława Meca oraz wiele innych pięknych piosenek to propozycja jaką zawierał koncert.

„Jej portret” (Bogusława Meca) – zaśpiewał Marcin Kalicki, słowa: Jonasz Kofta, muzyka; Włodzimierz Nahorny. Po pierwszej piosence nastąpiło powitanie gości przez Zbigniewa Kapelę dyrektora Bialskiego Centrum Kultury oraz zaproszenie na scenę Michała Litwiniuka prezydenta Miasta Biała Podlaska i artystów biorących udział w koncercie: wystąpili: Marcin Kalicki, Krzysztof Olesiejuk, Ireneusz Parafiniuk, Janusz Maleńczuk, Bartosz Sawicki, Adrian Litewka, Bartosz Peszuk, Arkadiusz Domański, Marek Kowalczyk, Mariusz Chwedoruk i Piotr Majewski.

Wszystkim kobieto złożono życzenia, wręczono też kwiaty.

Kolejne piosenki zapowiadane przez Krzysztofa Olesiejuka i Ireneusza Parafiniuka a zaśpiewane podczas koncertu: „Bossa Nova” – kompozycja własna słowa i muzyka Marcin Kalicki, „Tamta Pani mnie inspiruje (Krzysztof Szczepaniak – wykonanie Bartosz Peszuk, „When i fall in love” (Nat King Cole) – wykonanie Arkadiusz Domański, „Całe życie czekam na Ciebie” (Mieczysław Szcześniak) – wykonanie Bartek Sawicki, „Niebo z tamtych stron” (Seweryn Krajewski) – wykonanie Bartek Sawicki, „Jesteś częścią mnie” kompozycja własna słowa i muzyka oraz wykonanie Janusz Maleńczuk, „You are so beautiful” (Joe Cocer) – wykonanie Janusz Maleńczuk. Następnie Adrian Litewka z zespołem; Marek Kowalczyk – gitara, Mariusz Chwedoruk – fortepian, Piotr Majewski – kontrabas zaprezentowali się w piosenkach „Uciekaj moje serce” (Seweryn Krajewski), „Podróż do gwiazd” – kompozycja własna słowa i muzyka Adrian Litewka, „Bombonierka” (Basia Stępniak-Wilk, Grzegorz Turnau) „Siłaczka” –słowa i wykonanie Krzysztof Olesiejuk, „Patrz przez oczy zamknięte” –słowa i wykonanie Krzysztof Olesiejuk.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Bialskie Centrum Kultury / Leszek Niedaleki
film: Bialskie Centrum Kultury
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama