Reklama

Łomazy: Konkurs kolęd i pastorałek „Śpiewajmy dziecinie” rozstrzygnięty

Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach ogłosił wyniki IX edycji Konkursu kolęd i pastorałek „Śpiewajmy dziecinie”. Do rywalizacji wokalnej zgłosiło się 26 uczestników nie tylko z powiatu bialskiego, ale również z odleglejszych miast naszego kraju, między innymi z Warszawy, Szczecina i Koła.

– Konkurs w tym roku przebiegał w nieco zmienionej formule. Nie zniechęciło to uczestników do udziału i przesyłania nagrań kolęd, pastorałek oraz piosenek bożonarodzeniowych w własnym wykonaniu. Jest nam niezmiernie miło, że konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem – piszą w podsumowaniu organizatorzy konkursu. 

Jury w składzie: Iwona Świderska – Przewodnicząca, Mieczysław Zieliński – Członek, Arkadiusz Saczuk – Członek, wysłuchało łącznie 24 występów dzieci i młodzieży oraz przyznało nagrody i wyróżnienia, które zostały wysłane przez organizatora na adres wskazany w karcie zgłoszenia. Ze względów regulaminowych 2 zgłoszenia zostały odrzucone.

Laureaci:

>>> Występy wokalistów dostępne na stronie Facebook Gok Łomazy <<<

Konkurs odbył się pod patronatem Wójta Gminy Łomazy oraz otrzymał wsparcie finansowe od Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

Tekst / grafika: GOK w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama