Reklama

Kryminałki: Bialczanie kupowali panele fotowoltaiczne – warszawska firma pobrała zaliczki i zerwała kontakt

Biała Podlaska: Firma z Warszawy oszukała mieszkańców miasta poprzez pobranie zaliczek na zakup paneli fotowoltaicznych a następnie nie wywiązała się z zamówienia i nie przesłała zakupionego towaru. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca wpłynął bez uprawnień na elektroniczne przetwarzanie danych i dokonał dwóch płatności kartą płatniczą poszkodowanej mieszkanki miasta.

30.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Osoba podająca się za pracownika firmy z siedzibą w Warszawie, z wykorzystaniem sieci internetowej, doprowadziła mieszkańców Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie paneli fotowoltaicznych w ten sposób, że po dokonaniu przelewu pieniędzy przez pokrzywdzonych nie wywiązała się z zamówienia i nie przesłała zakupionego towaru ani nie dokonała zwrotu pieniędzy oraz zerwała kontakt telefoniczny i mailowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.02.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca z wykorzystaniem sieci internetowej doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że wpłynął bez uprawnienia na elektroniczne przetwarzanie, przesyłanie i gromadzenie danych w ten sposób, że bez wymaganego upoważnienia, dokonał dwóch płatności kartą płatniczą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama