Reklama

Reklama

Parczew: Podedwórze prosi o pomoc!

W piątek, 26 lutego 2021r, pięcioosobowa rodzina z Podedwórza (powiat parczewski) w wyniku pożaru straciła dach nad głową. Przyczyną było rozczelnienie instalacji gazowej. Na miejsce przyjechały zastępy OSP oraz trzy karetki. W szpitalu nadal znajduje się matka z dwójką dzieci. Wydarzyła się prawdziwa tragedia w której ucierpiała rodzina. Pomóżmy przywrócić tym ludziom zdrowie i normalne życie. Nikt z nas nie chciałby doświadczyć tak wielkiego bólu.

Posłuchaj ważnego spotu:

Z aktualnych informacji wynika, że dom należy zbudować od podstaw, gdyż Inspektor nadzoru budowlanego orzekł o konieczności całkowitej rozbiórki. W chwili obecnej w szpitalu znajdują się z ciężkimi poparzeniami matka z dwójką dzieci.  W najgorszym stanie, są dzieci – 10 letnia dziewczynka ma poparzone 64% ciała, chłopiec ponad 50%. Wydarzyła się prawdziwa tragedia w której ucierpiała rodzina. Pomóżmy przywrócić tym ludziom zdrowie i normalne życie. Nikt z nas nie chciałby doświadczyć tak wielkiego bólu.

Poza odbudową domu czeka rodzinę długie i kosztowne leczenie. Każda złotówka się liczy, nie bądźmy obojętni.

adres zrzutki <<==>> LINK 

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci wczorajszą tragedią. Dziękuję za natychmiastową reakcję sąsiadom, druhom OSP i wszystkim służbom pracującym na miejscu zdarzenia. We współpracy z Lechem SprawkąWojewodą Lubelskim uruchomiliśmy niezbędne procedury aby rodzina jak najszybciej otrzymała doraźną pomoc na zaspokojenie najważniejszych potrzeb. – napisała na swoim profilu społecznościowym wójt Podedwórza – Monika Mackiewicz-Drąg.

 

materiał: Gmina Podedwórze
zdjęcia: organizatorzy zbiórki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama